İş İngilizcesi

icerik_59f00002.png

İş İngilizcesi etkin kullanımının iş dünyasında sayısız avantaj ve fırsat sağladığı gerçeğinden yola çıkarak ve iş dünyasının gerçek ihtiyaçları göz önünde tutularak, özel olarak hazırlanmış iş süreçlerinizde kullanılacak olan sözlü ve yazılı iletişim metodlarının geliştirildiği programlardır.


Kültürler arası farklılıklar, iş görüşmeleri, iş toplantıları, raporlar, sunum ve sunum teknikleri, telefon görüşmeleri, e-posta yazışmaları ve internet üzerinden interaktif görüşmeler, yurt dışı seyahatleri, fuar katılımları, mesleki terminoloji, zaman yönetimi, açık ve anlaşılır cümlelerde yazı yazabilme, işiniz ile ilgili e-mail yazma yöntemleri, toplantılarda fikirlerinizi ifade edebilme, kültürel farklılıklarla başa çıkabilme, İngilizce‘deki zaman kalıplarını ve deyişlerin gözden geçirilmesi, grafik ve tabloları yorumlayabilme, iş mektubu okuyup yazabilme ve basit sözleşmeler hazırlayabilme, toplantı yönetimi, yöneticilik tarzları ve iş kültürü hakkında bilgiler, rapor hazırlama yöntemleri, sözlü sunum yapma teknikleri, iş görüşmelerinde dikkat edilmesi gerekenler, problem çözmede kullanılacak yapılar…vs. gibi ihtiyaç duyulan alanlara yönelik çalışmaları kapsamaktadır.

Programın Avantajları;

İş İngilizcesi programı mesleki İngilizce bilginizin ve kültürler arası iletişim becerilerinizi gelişmesini sağlayacaktır. İş İngilizcesi programı ile kişiler seçtikleri kariyerde gelişme kaydedebilmek için ihtiyaçları olan akıcılık, doğruluk ve özel iletişim becerilerini geliştirebileceklerdir. Programda iş ortamında gerekli olan sözlü ya da yazılı iletişimde ihtiyaç duyulan kelime ve yapılar öğretilerek katılımcıların iş dünyasında ilerleyebilmek için avantaj kazanmaları sağlanacaktır. Uluslararası iş ortamlarında etkili iletişim, beraberinde iş bağlantısı süreçlerinde verimliliği ve mutlak başarı sonucunu getirmektedir.

Detaylı bilgi için size ulaşalım isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ör : 5xx xxx xx xx
1

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.