Kur Bitirme Sınavı Ve Kur Geçme

icerik_b5fd6e20.png

Aldığınız eğitimin başarısını ölçmek, bir üst seviye için yeterli olup olmadığınızı görmek için her kur bitiminde 6.haftanın son günü "Kur Bitirme Sınavı" yapılır. Bu sınavda sizin konuşma, dinleme, yazma ve dilbilgisi becerileriniz almış olduğunuz kurun gerekliliğine uygunmu diye kontrol edilir.


Bu sınavdan almış olduğunuz puanın yanı sıra okulumuza devam etme oranınız, online çalışmalara katılımınız ve kur sonu projeniz ile birlikte sınıf içi derse katılımınız da değerlendirilerek kur geçme puanınız ortaya çıkar. 

Tüm bu değerlendirmeler sonucunda başarı ortalaması %60 olması beklenir. Başarı ortalamasını yakalayan öğrenciler bir üst kura devam ederler.

 


Warning: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: Output file write error --- out of disk space? in /var/www/vhosts/macquarie.com.tr/httpdocs/app/helpers/Captcha.php on line 240

Detaylı bilgi için size ulaşalım isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ör : 5xx xxx xx xx
1

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0