Macquarie Hakkında Uzmanların Yorumları

icerik_ed5b58c6.png

Macquarie Yabancı Dil Merkezi & Yurtdışı Eğitim Kampüsümüzü, Macquarie eğitim sistemimizi ve en önemlisi kalite standartlarımızı, profesyonel kişilerin öneri, yorum ve görüşlerinden öğrenebilirsiniz.


"Eşimi ve beni bu muhteşem başlangıca dâhil ettiğiniz için teşekkürler!
Bursa da gerçekleştirilen Avustralya Macquarie Yabancı Dil Merkezi & Yurtdışı Eğitim eğitimine katılmak gerçekten gurur verici ve muhteşemdi."


IanBiggs
Avustralya Büyük Elçisi - Ankara

"Macquaire Üniversitesi Yabancı Dil Okulu, IDP VE IELTS ailesi olarak açılışınızı kutlar, takımınızla başarılarınızın katlanarak artmasını temenni ederiz."

ELİF HACIOĞLU
IDP IELTS

"Mehmet ve takımını kutluyorum!
O gün sonunda geldi ve büyük açılış için gösterdiğiniz üstün çaba karşılıksız kalmadı. Kurumunuz harika görünüyor, muhteşem bir ekibiniz var ve bu yüzden hep daha iyiye doğru gideceksiniz. Başarılı bir gelecek diliyorum ve sizinle çalışmayı umuyorum."


KristaBorg
Macquaire Üniversitesi

"Tebrikler dostum,
Sen ve takım arkadaşların her zaman bizim iş arkadaşlarımız ve dostlarımız olarak kalacaksınız. Türkiye’deki diğer şehirlerde de şubelerin açılması için sabırsızlanıyoruz.
İyi şanslar dileriz."


WayneBlanch
Access Macquarie Finansal İşler Genel Müdürü


 

"Sevgili Mehmet Kaygusuz,
29 yıldır eğitim sektörüne hizmet eden bir bilişimci olarak, yapmış olduğunuz çalışmadan dolayı sizi kutluyorum. Harika bir görsellik var. Muhteşem sınıflar oluşturmuşsunuz. Bugüne kadar yapmış olduğum sunum ve eğitimlerde görselliğin çok önemli olduğunu söylemişimdir. Bu kurumunuzdaki muhteşem görsellik size artı değerler sağlayacaktır. Güzel günler sizi bekliyor. Gönülden başarılar diliyorum. Size Mimio ürünleri distribütörü olarak her zaman yanınızda olacağımı bilmenizi isterim.
Sevgilerimle,"


Bekir GÜL
Bekdata Teknoloji.

"Tebrikler Mehmet,
Umarım sen ve ekibin birçok başarılı öğrenci yetiştirirsiniz."


Richard Stewart
Macquarie University ELC Sidney Merkez Müdürü

"Mehmet,
Dileğinizin amacına ulaşmış olmasından dolayı sizi tebrik ederim. Avustralya’yı tanıtmak ve aynı zamanda Türkiye’yi desteklemek için atılmış harika ve etkileyici başarı adımı."


LinoStrangis
Avustralya Baş Konsolosu - İstanbul

"Mükemmel İngilizce programı tanıtımınız için teşekkürler. Keşke benim Fransızca öğretmenim de böyle etkileyici şeyler yapsaydı. Tebrikler ve başarılar."

David Howard
Avustralya Ticari Komisyonu - Genel Müdürü
 

"Macquaire Üniversitesi İngilizce Dil Okulu’nu Bursa da açtığınız ve yüksek standartta İngilizce eğitim ve öğrenim programını Türkiye’ ye getirdiğiniz için sizi tebrik ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla,"


Barış Satar
Avustralya Ticari Komisyonu, İstanbul

"Sevgili Mehmet,
Seni ve çalışma arkadaşlarını böyle donanımlı ve modern bir dil merkezini kurduğunuz için tebrik ederim. Etkinlikler gerçekten etkileyiciydi, sizleri tanımak ve ziyaret etmekten memnun oldum. Ev sahipliğiniz ve cömertliğiniz için teşekkürler. Gelecekte sizinle çalışmayı umuyorum.
Saygılarımla,"


Michael Aust
Macquarie University International

"MQ Üniversitesi
İngilizce Dil Merkezine
Bu harika merkezdeki tüm çalışanlara memnuniyetimi bildirmek isterim. Burası İngilizce öğrenmek isteyen herkes için; etkileyici bir eğitim verilen, gerçekten çevre dostu bir yer. Burası hayatımda gördüğüm en etkileyici kurum (gerçekten). Birkaç eğitmenle tanıştım ve işlerini yapmaktan memnuniyet duyduklarını gördüm. Sorumluluklarınızla ilişkili olarak görevinizi yerine getirirken daha da ilerlemenizi diliyorum. Sonuç olarak Bağdat Üniversitesi adına kurum müdürüne ve tüm çalışanlarına saygılarımı sunarım.
En iyi dileklerimle, "


Dr. Alaa K. Mohammed
Bağdat Üniversitesi Başkan Yardımcısı

"Sevgili Mehmet,
Öğrenme ortamını yaratmakta ideal olan bütün uygulamaları hayata geçirdiniz. Kurumunuz mükemmel, çalışanlarınız etkileyici ve dostça. Kurumunuz dünya çapındaki bütün Macquaire Dil Merkezleri için bir örnek teşkil edecektir. Daha da büyüdüğünüzü görmeyi temenni ederim ve öyle olacağına da eminiz. Bütün güzel şeyleri hak ediyorsunuz, bunu sizin için diliyorum. "


Anna Maria Obadiat
Jordan Eğitim Müdürü
Macquire Üniveristesi İngilizce Dil Merkezi Unihouse Amman ortaklığıyla

"Sevgili Mehmet,
Burada, Bursa’da ne kadar güzel bir yaşam ve öğrenme ortamınız var! İyi bir iş çıkardınız ve buradaki kurumunuz kalite açısından Avustralya Macquaire Üniversitesinden aşağı değil. Harika çalışanlar ve dil pratiği… Harika çalışma arkadaşlarınızla yolunuza devam edin. "


AowsDargazalo
CEO Uniltouse

"Sıcak karşılamanız için çoooook teşekkürler.
Profesyonelliğiniz ve misafirperverliğinizden çok etkilendim. Eğer Bursa’ya yerleşmek isteseydim ( çok sevimli bir şehir) burası benim gelmek ve Macquarie de çalışmak istediğim bir kurum olurdu.
Tekrar görüşmek dileğiyle,"


Steve Oaks
Pearson Yayınları – İngilizce Kitap Yazarı

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0