Online Çalışmalar

icerik_d4bf7fdb.png

Öğrencilerimiz girdikleri derslerin alıştırmalarını online kurulu olan özel sitemizden yapabilmektedirler.
Derste görmüş olduğunuz konuların alıştırmalarını online portalımızda yaparak hem zamandan kazanırsınız hem de doğru ölçme-değerlendirme yapılmasını sağlamış olursunuz.


Ödevlerinizi ve alıştırmalarınızı yazılı yapmanız durumunda bunu değerlendirmek için derste sizin zamanınız ve öğretmeninizin zamanı boşa gidecektir ki bunu kimse istemez. Üstelik online değerlendirme yapılması durumunda sizin kişisel gelişiminiz öğretmenlerimiz tarafından anlık olarak takip edilebilmektedir. Bu sizin eğitim seviyenizi artırdığı gibi sınıfın ve okulumuzun genel eğitim durumunu gözler önüne sunan çok değerli bir veridir. Bu veriler ile sizin eksiklerinizi kapatmakta, dolayısıyla eğitim sistemimizde olabilecek aksaklıkları önceden görebilmekte kullanılmaktadır.

Bir öğrencinin ortalama haftada 6 saat süren bu alıştırmaları yapması dersteki başarısını çok hızlı bir şekilde arttıracaktır.


Warning: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: Output file write error --- out of disk space? in /var/www/vhosts/macquarie.com.tr/httpdocs/app/helpers/Captcha.php on line 240

Detaylı bilgi için size ulaşalım isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ör : 5xx xxx xx xx
1

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0