Seviye Standartsızlığı

icerik_dc6cffcf.png

"Ucuz etin yahnisi"

Daha evvel bir dil eğitimi programına katılmış, belirli bir dil seviyesine ulaşmış ve bir dil eğitim sertifikasının olması, dünyada herhangi bir dil okulunda da aynı seviyede değil ise, harcadığınız zaman emek, maddi kaynaklar boşuna harcanmış olacaktır.


Örnek vermek gerekirse, geçmiş tecrübelerimizde karşılaşmış olduğumuz, Türkiye’de ki eğitim sistemlerinin yetersiz olmasından dolayı, farklı kurumlardan eğitim almış ve örnek olarak B2 sertifikası olan (sözde aynı seviyeyi tamamlamış), farklı öğrencilerin de İngilizce kullanım becerileri birbirlerinden farklı olabilmektedir. "Hangileri gerçekten B2 seviyesindedir?" sorusunun cevabını ancak uluslararası geçerliliği olan bir sınav sistemi ile ölçebilirsiniz. Eğer IELTS'ten 5,5 alıyorsanız veya TOEFL , IBT den 74 alıyor iseniz siz gerçekten B2 seviyesindesinizdir. Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim sistemi bunun garantisini vermektedir.

Bir İngiliz Atasözü: "Ucuz ürün alacak kadar zengin değilim"

Öğrenciler yurtdışına çıktıklarında B2 seviyesindeki dil becerilerini kullanamıyor, uluslararası sınavlardan gerekli puanları alamıyor ve vasat dil okullarında bile A2 olarak tekrar eğitimlerine başlamak durumunda kalıyorlar. Bu sonuç Türkiye’de harcadığı zaman emek ve paranın tamamen boşa gittiğinin en açık kanıtıdır.

Fiyat / Eğitim Süresi Ve Birim Ders Saat Ücreti

Alınacak olan İngilizce Kursu eğitimin, gerçekte hangi seviyeye denk geleceği (bunu uluslararası sınavlar ile ölçerseniz, hangi puanları alabileceğinizin standartları ile ortaya konulmuştur), toplam ders saati, toplam eğitim süresi gibi önemli unsurlara bakılarak, 1 ders için maliyetinin ne olduğunu hesaplamak çok önemlidir.

"Yurtdışı standartları"

Verilen hizmet dünyanın en iyi okulları ile birebir aynıdır ve Dünyadaki dil okullarındaki eğitimin bedeli Türkiye'ye göre çok yüksektir lakin Türkiye'deki sektör ortalama ücretleri ile Türkiye merkezimizde çok çok daha uyguna sunmaktayız.

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0