Zamanınız Emeğiniz Paranız Boşa Gitmesin

icerik_3e600ee7.png

Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim Seviye tablosunda B2 seviyesinin tamamlanması, 1539 nolu içerik ve aktivitenin tamamlanmasıdır. A2 den başlanılması da 439 nolu içerik ve aktivite den başlanılması demektir. 1539-439=1000 adet içerik ve aktivite verilmemiştir. Bu da ciddi bir sorundur. Yani aslında;


  • (A1+A2+B1+B2) 4 seviye değil sadece (A1+A2) 2 seviye almış,
  • 8-10-12 aylık zamanı aslında sadece 2 seviye için harcamış,
  • 2 seviye için FAZLADAN, 4 seviye için ücret ödemiş olurusunuz.

Bu da çok verimsiz bir hizmet satın alımıdır.

Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim Türkiye'den Kanada, İngiltere, Amerika, Avustralya gibi ülkelere gönderdiğimiz öğrenciler de bu durum söz konusu olmamaktadır. Bunun garantisini kalite garantilerimiz arasında görebilirsiniz. Ayrıca yurtdışına gönderdiğimiz öğrencilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Bu iş Türkiye’de olmuyor" mu diyorsunuz?

Türkiye’de bir başka kuruma devam edilmesi durumunda ise: O kurumda da A2 çıkacak ve tekrar B2 ye kadar gelecek, alınan eğitimin tatmin etmemesi, yeterli gelişimin gösterilememesi, tekrar kurs değişikliğine sebep olacak ve sürekli kurs değiştirme, sürekli aynı şeyleri görmekten katılımcılara bıkkınlık gelecek ve A kursuna gittim olmadı, B kursuna gittim olmadı, C kursuna gittim olmadı. Ben bunu öğrenemiyorum kanısına varılacaktır. Bunun neticesinde de, Türkiye'de yabancı dil eğitimi yapan kurumlara karşı, haklı bir ön yargı oluşmuştur.

Yurtdışına gidemeyenler için, Avustralya’yı, Türkiye’ye getirdik

Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim sistemi 101 ile 112 arasında 12 kurdan ve 0 ile 1639 arasında kodlanmış, her bir sayı, spesifik bir içerik veya bir aktivite olarak tasarlanmıştır. 0 ile 1639 arasında ki her bir basamağı, bir binanın katları şeklinde düşünürsek, DLA (Detaylı Dil Analizi) ile hangi katlar da eksiklikler ve yanlışlıklar var, tespit edilerek giderildikten sonra ana programlarına katılımcılar devam etmektedirler. Hafta içi, hafta sonu seçenekleriyle sabah, öğle, aksam, olarak sunulmaktadır. Standart programlarda, her bir kur; 6 şar hafta sürmektedir, haftada iki gün ve günde 3'er saat olmak üzere, haftada 6 saat ders ve her kurda 36 saat ders olarak işlenmektedir. Bu eğitime ek olarak "Online Çalışmalar" ve "ücretsiz grup çalışma saatleri" ile her bir kur 120 saat ders e kadar, katılımcılara ücretsiz olarak genişletilebilmektedir.

"Artık bu iş Türkiye’de de oluyor"
Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim

 

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0