Macquarie Hakkında Öğrencilerin Fikirleri

icerik_291c1a10.png

Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim Kampüsümüzü, Macquarie eğitim sistemimizi ve en önemlisi kalite standartlarımızı, öğrencilerin yorum ve görüşlerinden öğrenebilirsiniz.


"Sevecen ve sıcakkanlı öğretmenleriyle kısa dönemde bize İngilizceyi sevdirmeye çalıştıkları için hepsine sonsuz teşekkürler. Bize kattıkları değerleri ve bilgileri sosyal hayatta kullanabilmek dileğiyle,"

I LOVE MACQUARIE !
Zehra SÖYÜTLÜ

"Adını tam olarak söyleyemesemde güler yüzlü personeliyle benim için çok ayrı bir tecrübe olarak hayatımda her zaman hatırlayacağım bir yer olarak kalacak. Burada yaklaşık 6 haftalık bir deneyim olmasına karşın her zaman görüşeceğim arkadaşlıklar edindim. Ayrıca İngilizcemin gelişmesini gözlemliyorum. Bu yüzden bana katkıda bulunan hocalarıma teşekkürleri bir borç bilirim."

Saygılarımla
Serhat İŞLER

"Sıcakkanlı ve sevecen öğretmen kadrosuyla bana İngilizceyi öğreten ve İngilizcenin nasıl öğrenileceğini öğreten ve bu kültürü bize sevdiren MACQUARIE ekibine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor saygılarımızı sunuyoruz. İyi ki bu kurumu tanımışız."

Saygılarımla
Gülce BAŞER - Çağla ÖZCAN

"Güzel enerjiniz ve ilginiz için çok teşekkürler. İyi ki burayı tercih etmişim dememe neden olduğunuz için de teşekkürler! İyi ki varsınız!"

Hilal TAŞÇI

"Çok güzel günler geçirdim. İngilizceden nefret etmeme rağmen bana sevdirdiniz, çok teşekkürler. Çok sıcakkanlı, neşeli öğretmenlerimizle çok güzel dersler işledik. Umarım böyle devam eder. Bir dahaki kurda görüşürüz."

Beray KAYA

"Adını dağlara yazdım MACQUARIE. Her ne kadar bakmadan ismini yazamasam da kalbimde bir yarasın. Bu sıcak ortamı bizlere sunan kişilere sonsuz teşekkürler. Klimalara değinmek gerekirse çok iyi üflüyorlar. Anlayamazsınız. Bu sıcak yaz günlerinde burası sığınacak bir yuva adeta. Really..Sometimes… Hayat felsefemi şekillendiren iki kelime olmuştur. Sonsuz teşekkürler..."

Mehmet İPEK

 

 

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0