Yeni Nesil İngilizce Eğitim Modeli

icerik_0e43fce9.png

Grup içi eğitimlerdeki öğrenci seviyelerinin birbirine çok yakın veya aynı düzeyde olmaları sağlıklı dil eğitimi için çok önemlidir. Sınıflarda farklı seviyelerde öğrencilerin olması motivasyonun düşmesine, özgüven kaybına ve ders hızının düşmesine, dolayısı ile verimliliğin azalmasına sebep olur.


Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim geliştirmiş olduğu, Yeni Nesil İngilizce Eğitim Modeli - MQSTRUCTURE eğitim modeli ile öğrencilerin ana programlarına başlamadan önce,

-DLA (Detaylı Dil Analizi) ile tüm ihtiyaçları ve eksiklerini tespit ederek,
-Kişiye özel oluşturulacak yol haritası ile
-Kişiye özel çalışma programı ile derslerine beklemeden başlar
-Özel telafi dersleri ve
-Ücretsiz grup dersleri (Course Hours) ile eksikleri tamamlanarak,
-Öğrencilerin ana programa başlamadan evvel, ilgili seviyedeki diğer öğrenciler ile aynı seviyeye getirilmiş olur.

Geniş program seçenekleri ile ihtiyaçları doğru tespit ederek, kişiye özel oluşturulan eğitim planı ile yabancı dil eğitimini, yurt dışı standartlarında size sunuyoruz. Bu programların tamamında eğitim mühendisliği yapılarak, 0 ile 1639 arasında kodlanmış aktivite ve içeriklerden oluşan İngilizce Eğitim Müfredatında, hangi gün, hangi ders, hangi saat, hangi konu, hangi aktivite vb. yapılacağı bir sistem halinde hazırlanmış ve standart hale getirilmiştir. Bu sayede tüm eğitmenlerimiz aynı nitelikte eğitim verebilme standartlarına kavuşturulmuştur.

Detaylı bilgi için size ulaşalım isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ör : 5xx xxx xx xx
1

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.