Yurtdışı Denkliği

icerik_8a98b281.png

Genellikle Türkiye'de izlenen yabancı dil eğitim yöntemlerinin yeterli olmamasından dolayı; yurtdışında genel İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler, yurtdışı eğitim programlarına, Türkiye’ de elde ettikleri İngilizce seviyesinin bir ve birden fazla seviye aşağısından başlamaktadırlar.


Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim, dünya ile aynı standartları uygulamasından dolayı öğrencilerine yurt dışında (Amerika, Avustralya, İngiltere, Kanada, Yeni Zelanda, İrlanda, Güney Afrika da ki dil okullarında) eğitimlerine kaldıkları seviyeden devam edebilme garantisi vermektedir.

Ayrıca, Akademik İngilizce programımızı tamamlayan ve yurt dışında üniversite eğitimlerine devam etmek isteyen katılımcılar, Lisans, Yüksek Lisans programlarına katılmak için gerekli olan İngilizce Dil yeterliliğini sağlamış olurlar. Sunulan istatistiklerde Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim sistemi ile İngilizce eğitimi alıp üniversiteye devam eden öğrencilerin diğerlerinden %15 daha yüksek not ortalaması elde ettiği belirlenmiştir. İngilizce altyapısını daha sağlam alarak akademik eğitimlerine başlayan öğrenciler bu sayede seçtikleri bölümde daha yüksek başarı yakalayabilmektedirler. 

Detaylı bilgi için size ulaşalım isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ör : 5xx xxx xx xx
1

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.