Paket Tarifeleri

Kurumların ihtiyaç duydukları, yabancı dil hizmetlerinin tamamında veya tercih ettikleri kısmında kullanabilecekleri, farklı MACQUARİE UNİVERSİTY ENGLİSH LANGUAGE CENTRE Kontör paketleri ile ihtiyaçlarınız ölçüsünde, maliyetlerinizi minimize etmiş olursunuz. Çoklu satın almalarda MACQUARIE UNIVERSITY ENGLISH LANGUAGE CENTRE Kontör Paketleri 2500 / 5000 / 10000 kontör adetleri ile de hizmet sunulmaktadır.


MACQUARIE UNIVERSITY ENGLISH LANGUAGE CENTRE KONTÖR TARİFE

  HİZMET TÜRÜ   KONTÖR SAYISI
  Yazılı Çeviri/Sayfa   2 Macquarie University English Language Centre Kontör
  DLA®   3 Macquarie University English Language Centre Kontör
  Tercüman/Saat   25 Macquarie University English Language Centre Kontör
  Genel İngilizce/Kur   50 Macquarie University English Language Centre Kontör
  İş İngilizcesi/Kur   70 Macquarie University English Language Centre KontörMACQUARİE UNİVERSİTY ENGLİSH LANGUAGE CENTRE KONTÖR PAKETLERİ
 

  PAKET NO   KONTÖR ADET
  Macquarie University English Language Centre Standart   50
  Macquarie University English Language Centre Silver   100
  Macquarie University English Language Centre Gold   250
  Macquarie University English Language Centre Platinium   500
  Macquarie University English Language Centre Titanium   1000

MACQUARİE UNİVERSİTY ENGLİSH LANGUAGE CENTRE Titanium Paket ile birlikte ücretsiz, 1 ADET 4 haftalık İngiltere’de dil eğitimi verilmektedir.

Hizmet karşılığı kullandığınız Kontörler, hizmet detayları ve kalan kontör sayınız, otomatik olarak size e-posta ile bildirilir. Yapısal bilgi testi (1 MACQUARİE UNİVERSİTY ENGLİSH LANGUAGE CENTRE Kontör), Yazılı Anlatım sınavı (1 MACQUARİE UNİVERSİTY ENGLİSH LANGUAGE CENTRE Kontör) ve Sözlü anlatım (1 MACQUARİE UNİVERSİTY ENGLİSH LANGUAGE CENTRE Kontör) sınavlarından oluşan DLA® toplam 3 MACQUARİE UNİVERSİTY ENGLİSH LANGUAGE CENTRE Kontördür.

KAMPÜS DIŞI, Hizmetin verileceği mesafeye göre, eğer varsa Konaklama bedeli ve/veya Ulaşım bedeli KATILIMCI tarafından karşılanır.

Paketler 1 Yıl Geçerlidir. Sözleşme aynı paket ile yenilenmesi durumunda kalan kontörler bir sonraki döneme devreder. Tüm yurtdışı eğitim promosyonları, sadece eğitim bedelini karşılamaktadır. Pasaport, Vize, Uçak bileti, Konaklama, diğer muhtemel kişisel masraflar dahil değildir.