Türkiye'nin En İyi Dil Okulu

Yurtdışında dil eğitimi almanın herkes tarafından mümkün olmamasından dolayı, "Yurt dışına çıkamayanlar için Dünya kalitesini Türkiye’ye getirdik." Macquarie Yabancı Dil Merkezi & Yurtdışı Eğitim, ülkemizin büyük bir eksikliğini tamamlamak ve nitelikli dünya standartlarındaki eğitimi ülkemize kazandırmak amaçlı kurulmuştur.

Türkiye'de bir ilk olan ve Bursa'da 1 Ekim 2013 tarihinde Sayın Avustralya Büyükelçisi ve Üst Düzey Protokolümüzün katılımları ile gerçekleştirilen açılış töreni ile hizmetine başlamıştır. Macquarie Yabancı Dil Merkezi & Yurtdışı Eğitim Bursa İngilizce dil eğitim Kampüsümüz eğitim materyal ve kaynaklarımız, Yıllık 1500 öğrenciye hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

MacQuarie Univesity ve Avustralya Devleti tarafından nitelikli İngilizce dil eğitimi verilmesi amacı ile kurulan "Macquarie Yabancı Dil Merkezi & Yurtdışı Eğitim ( İngilizce Dil Merkezi )" 25 yıldır başarı ile 4 kıtada eğitim vermeye devam etmektedir. Merkez Kampüsü Avustralya Sydney de yer almaktadır. Avustralya dışında Ürdün, Vietnam ve Türkiye eğitim kampüsleri ile hizmet vermektedir. Macquarie Yabancı Dil Merkezi & Yurtdışı Eğitim olarak Türkiye de kaliteli yabancı dil eğitimini sunmaya başlamıştır.

Macquarie Yabancı Dil Merkezi & Yurtdışı Eğitim Türkiye ”Franchise” veya “Bayii” değildir. Avustralya ve Türkiye sermayeli olarak, joint venture olarak bilinen, “YABANCI ORTAKLI” bir eğitim kurumudur. Tüm standartları Avustralya Merkezi tarafında denetlenmektedir. Eğitim Kalitesi kırmızı çizgi olarak belirlenmiştir.

Macquarie olarak Türkiye de ilk kampüsümüz Bursa’dadır. Macquarie Yabancı Dil Merkezi & Yurtdışı Eğitim bu yıldan itibaren başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Kayseri, Trabzon olmak üzere ülkemizin değişik şehirlerinde yeni kampüslerimiz hizmete girecektir.


icerik_5976dc02.png