Yabancı Dil Kursu Ücretleri

icerik_7f14b1f0.png

Herkese eşit ve adil ücretlendirme yapılmaktadır. Kişinin yapılacak eğitim planlamasına ve seviyesine göre; aşağıda görülen 6 maddede ki tercihleri sisteme girilerek kişiye özel olarak CRM sisteminden otomatik olarak hesaplanmaktadır.


Kişisel olarak Macquarie çalışanlarının müdahalesine veya pazarlığa açık değildir. Tüm öğrencilerimize eşit koşulları sağlayan bir sistem içerisinde fiyat teklifleri verilmektedir ve bunu Macquarie garanti etmektedir.

Ad-Soyad, E-posta, Telefon bilgilerinin girilmesi ile aktif hale gelen sistemimizden;

1- Kayıt Tarihi: Ne kadar erken kayıt olursanız, indirim oranınız daha yüksek olacaktır.
Program başlangıcı tarihine 1 gün kala kayıt olan öğrencimiz ile, 1 hafta, 2 hafta, 3 hafta veya 1-2-3 ay erkenden kayıt olan öğrencimizin aldığı birim fiyatı farklıdır.

2- Program Zamanı: Hafta içi sabah, öğlen, akşam veya hafta sonu sabah ve öğlen olarak belirlenen grup zamanlarının ücretleri birbirinden farklıdır. Peak Hours dediğimiz veya off Peak Hours dediğimiz şekilde talepleri birbirinden farklılık göstermektedir.

3- Kur Tercihi: Toplam 12 kur'dan oluşan eğitim sistemimizde, 1 kur kayıt olan öğrencimiz ile 4 kur veya 6 kur kayıt olan öğrencimizin aldığı birim fiyat birbirinden farklı olarak hesaplanmaktadır.

4- Kişi Sayısı: Tek kişi olarak kayıt yaptırmak isteyen ile 2-3-4.. veya daha fazla kişi olarak yapılan toplu kayıtlarda alınan indirim oranı birbirinden farklılık göstermektedir.

5- Kurumsal protokollerle imzalanan ve toplu olarak verilen fiyatlar, sadece kurumlara özeldir.

6- Ödeme Şekli: Nakit ödeme veya taksitli ödeme (Hangi bankanın kredi kartı olmasına veya kaç taksit olduğuna bağlı olarak) olarak farklılık göstermektedir.

Tüm bu kriterlerin sisteme girilmesi ile fiyatlarımız, sistemden çıktı alınarak, yüz yüze görüşme esnasında verilmektedir ve sadece 1 hafta için geçerlidir. Yukarıda belirtilen tüm bu kriterlerden dolayı, maalesef telefonda veya internet ortamında verilememektedir. Sizleri kampüsümüzde misafir etmek, eğitim sistemimizi detaylandırmak ve İngilizce dil eğitimi ile ilgili tum sorularinza cevap verebilmek amacıyla, kampüsümüze davet ediyoruz.

Not: Promosyonlarda, içerik ve dönemlerindeki fiyatlar sadece ilgili promosyonu kapsamaktadır.

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0