Kamu Çalışanlarına İngilizce Eğitimi Fırsatı

icerik_0bc86f33.png

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, her fırsatta önemine değindiği kişinin kendini geliştirmesi sürecinin startını Kamu Kurumları bünyesinde çalışanlara ve yakınlarına yönelik ‘İngilizce Dil Eğitimi’ fırsatı sunacak olan Macquarie Üniversitesi İngilizce Dil Merkezi ile protokol imzaladı.

İmza töreninde konuşan Vali Karaloğlu: “Macquarie Üniversitesi İngilizce Dil Merkezi ile Bursa Valiliği bağlı kuruluşları, İl Müdürlükleri, Bölge Müdürlüklerinde çalışan arkadaşlar ve birinci derece yakınları bu protokolden istifade edecekler. Türkiye’de maalesef dil eğitimi konusunda ciddi bir problemimiz var. İnşallah sizin uyguladığınız metotla insanlar dil öğrenirler, mutlaka da öğrenmemiz gerekiyor. Çocuklarımıza, iş adamlarımıza, çalışanlarımıza öğretmemiz gerekiyor. Bursa artık bir metropol şehri ve bir dünya şehri. Bu şehirde çalışanların da yabancı dil bilmesinde fayda var. Bu imkânı sunduğunuz için teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Protokol imza töreninin ardından konuşan Macquarie Üniversitesi İngilizce Dil Merkezi Direktörü Mehmet Kaygusuz da: “Macquarie Üniversitesi eğitim alanında dünyanın iyi üniversitelerinden bir tanesi. Biz de bu üniversitenin Bursa’daki temsilcileriyiz. Bu anlamda Bursa’da iyi bir sistem kurduk ve bu olanaklarımızdan
Bursa’lı vatandaşlarımızı faydalandırmak istiyoruz. Bugün imzalayacağımız bu protokol ile de Valilik bünyesinde ve bağlı bulunan İl ve İlçe Müdürlüklerinde çalışanlara, birinci derece tanıdıklarına liste fiyatımız üzerinden indirim uygulayacağız” dedi.

Osmangazi Fomara meydanında ‘İngilizce Dil Eğitimi’ hizmeti veren Macquarie Üniversitesi İngilizce Dil Merkezi eğitimcilerinin gözlerindeki öğretme azmi kararlığı Bursa Valiliği ile bağlı bulunan kurum çalışanları ve yakınlarını bekliyor.

 

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.