Asya Yaz Okulları Ve Mq İşbirliğinde Dil Kampı Avantajı

icerik_54e01682.png

Asya Spor Merkezi ve Macquarie University English Language Centre işbirliği protokolü imzaladı.

İmzalanan işbirliği protokolü kapsamında, 23 Haziran 2014 tarihinde açılacak olan yaz okullarında çocuklar bir yandan spor yapmanın tadını çıkarırken, bir yandan da İngilizce öğrenecek.

Yaz okulunda spor, kültür ve zekâ etkinlikleriyle yeteneklerini keşfedecek olan 5-14 yaş arası çocuklar, dil eğitimi sayesindede İngilizce konuşma becerilerini geliştirecekler.


Düzenlenen imza töreninde konuşan Asya Spor Merkezi Genel Müdürü Mustafa Altın, dil eğitiminin erken yaşta başlamasının çocuklar için önemli olduğuna dikkat çekerek, “Özellikle erken yaşta başlayan dil eğitimi, çocukların gelişiminde oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Macquarie University English Language Centre ile yaptığımız işbirliği sayesinde çocuklarımız hafta içi 5 gün boyunca dil eğitimi alacak ve öğrendiklerini pekiştirecekler. Bu bağlamda bu işbirliği için Macquarie ailesine de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İngilizcenin küçük yaşta öğrenilmesinin önemine değinen MacquarieUniversity English Language Centre Türkiye Direktörü Mehmet Kaygusuz ise, “Bugün burada oldukça güzel bir projeye imza atıyoruz. Bu projeye katkı sağlamak bizleri mutlu ediyor. Düzenlenecek programlarda çocuklarımızın çeşitli aktiviteler ile İngilizceyi öğrenmelerini ve sevmelerini sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.