KSİAD’dan İngilizce Hamlesi

icerik_72c5a11f.png

Kayapa Sanayici ve İşadamları Derneği (KSİAD) ile MacQuarie University English Language Centre Bursa İngilizce Dil Okulu arasında işbirliği protokolü imzalandı.

KSİAD Dernek Merkezi’ndeki protokol törenine KSİAD Başkanı Ayhan Korgavuş, KSİAD yönetim kurulu üyeleri ve ile MacQuarie University English Language Centre Türkiye Direktörü Mehmet Kaygusuz katıldı.

Kayapa Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaların sahipleri ve bu firmalardaki çalışanlara yönelik olarak gerçekleştirilmesi planlanan İngilizce dil eğitimini kapsayan protokolün imzalanmasının ardından açıklamalarda bulunan KSİAD Başkanı Korgavuş, dil kursuna Kayapa Sanayi Bölgesi firmalarının ilgi göstereceğini söyledi
 


Korgavuş, “Hızla değişen küresel rekabet şartlarına ayak uydurmak için yabancı dil eğitiminin olması şart. Biz de bu eğitimin eksik olduğu sanayicilerimize yönelik böyle bir çalışma başlatmak istedik ve Türkiye’deki ilk kampüsünü geçtiğimiz yılın sonlarında Bursa’da açan MacQuarie University English Language Centre ile önemli bir birliktelik ilk adımı attık. Şimdi sanayicilerimizden gelecek olan talepleri bekleyeceğiz. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde açılacak derslik sayısı belli olacak ve derslere biran önce başlayacağız” diye konuştu.

KSİAD ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten MacQuarie University English Language Centre Türkiye Direktörü Mehmet Kaygusuz ise, "Ülkemizi temsil eden, iş toplantılarına, fuarlara, gezilere katılan, kurum sahipleri ve yöneticilerimizin yabancı dil yeterliliğinin, kendilerini doğru ifade etmeleri için çok önemlidir" dedi.

Macquarie University English Language Centre Bursa İngilizce Dil Okulu olarak konuşma odaklı eğitimi verdiklerini söyleyen Kaygusuz, katılımcıların dikkatlerinin dağılmadan, eğlenceli ve kalıcı eğitim vererek kurumlarımızın başarılarını destekleyeceklerini ifade etti.

Protokol kapsamında, Kayapa Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren fabrikaların sahipleri ve çalışanlarının iştirak edecekleri İngilizce eğitimi, haftanın 3 günü sabah, 3 günü de akşam saatlerinde olmak üzere 2 ayrı program halinde düzenlenecek.

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.