Macquarie 1 Talihliyi Avusturalya'da Dil Eğitimine Gönderiyor

icerik_b3133189.png

Macquarie University English Language Centre, düzenlediği çekilişi kazanan bir talihlisini Avusturalya Kampüsü’nde dil eğitimine gönderiyor. Yaklaşık bin kişinin katıldığı çekilişte, Avusturalya’ya gitme hakkı kazanan talihli Filiz Durmuş,10 hafta sürecek eğitimin kendisi için çok önemli olduğunu belirtti.

Tüm dünyada kabul görmüş bir eğitim sistemi ile hizmet veren Macquarie University English Language Centre, 1 öğrencisine daha Avusturalya’da dil eğitimi imkânı sunuyor.

Noter huzurunda yapılan çekilişin sonucunda konuşan Macquarie University English Language Centre Türkiye Direktörü Mehmet Kaygusuz, “Biz Avusturalya’ da ki eğitimi Türkiye’ye getirdik. Türkiye’de ki öğrencileri de Avusturalya’ya gönderiyoruz. Bu sayede yerinde eğitim vermiş olacağız” dedi.


Çekiliş sonrasında Avusturalya’da 10 haftalık bir eğitim alacak olan talihli Filiz Durmuş ise, Macquarie University English Language Centre yetkililerine teşekkür ederek, “Hayalini kurduğum bir şeyi bana sundukları için tüm Macquarie University English Language Centre ailesine teşekkür ediyorum. Ayağıma kadar gelen bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğim. Alacağım eğitim sonrasında iş hayatında da daha verimli olacağıma inanıyorum ”şeklinde konuştu.

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.