Sidney Artık Uzak Değil

icerik_43de4c26.png

MACQUARIE UNIVERSITY BURSA ENGLISH LANGUAGE CENTRE, SIDNEY’DE TÜM MASRAFLAR DAHİL ÜCRETSİZ EĞİTİM ALMA ŞANSI SUNUYOR…

Macquarie University English Language Centre Bursa Dil Eğitim Kampüsü’nün www.macquarie.com.tr  adresindeki formu dolduranlara yapılacak çekilişle, 10 haftalık bir programla Sidney’deücretsiz eğitim şansı sunuluyor.

25 yıldır İngilizce dil eğitimi tecrübesi ile Türkiye’deki ilk ve tek kampüsünü Bursa’da açan Macquarie University English Language Centre, www.macquarie.com.tr adresindeki formu dolduranlarıçekiliş sonucuna göre eğitim için Sidney’e gönderiyor. 21 Eylül 2013- 14 Mart 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılanlar arasında yapılacak çekilişle eğitim, uçak, transfer, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, konaklama gibi masraflar da dahil olmak üzere Sidney’de 10 hafta sürecek eğitimlere katılan isimler belli olacak.


Dünyanın en iyi ilk 200 üniversitesi arasında yer alan Macquarie University’nin dil okulu olan English Language Centre Bursa, teorik eğitimin yanında öğrencilerine Sidney’de pratik eğitim vermeyi de amaçlıyor.

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0