Genel İngilizce Kursu

icerik_1511d6cc.png

İş, eğitim ve sosyal hayatınızda ihtiyacınız olan İngilizce, VIP sınıflarda konuşma ağırlıklı olarak planlanmış işitsel, görsel ve deneyimleme metodlarının kullanılarak, sunulduğu programdır. Programın amacı karşılıklı iletişime dayalı eğitim metodu (communicative approach) ile dil öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Başlangıç seviyesinden, en ileri seviyeye kadar 12 kurdan oluşur.


Deneyimli öğretmen kadromuz sayesinde Genel İngilizce kurslarımızla İngilizce'deki akıcılığınız ve özgüveniniz hızlı bir şekilde gelişecektir. Dinamik ve interaktif derslerle İngilizce becerilerinizi pratik bir şekilde geliştirerek dinleme, yazma ve konuşma yeteneklerinizi etkili bir şekilde ilerletebileceksiniz. Ayrıca sınıf dışında kullanılabilecek materyallerle bireysel öğrenme olanağı bulabilirsiniz. Genel İngilizce Programı ile katılımcılar; dil bilgisi ve cümle yapısı becerilerini ilgi çekici metinler ve çeşitli aktivite ve görevlerle geliştirecek, araştırma becerilerini öğrenecek, online multi-media kaynaklar ve interakitf derslerle harmanlanmış bir öğrenme ortamı elde ederler. Ses klipleri, video, animasyon gösterimleri ve ekran büyütme - küçültme gibi vurgulama imkânları ile dersler akıcı ve keyifli bir şekilde ilerlemektedir. Ayrıca akıllı tahtaların dersi kaydetme özelliği sayesinde dersler kaydedilerek öğrencilerimize e-mail olarak gönderilmektedir.

Programın Avantajları;

Gramer mümkün olduğunca minimize edilmiştir. Kullanılan eğitim metodları günlük hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz güncel hususlardan oluşmuş olup, belirli bir anlatım sistemine sahip ve mevcut tüm öğrenme sistemlerini kullandırmaktadır. Konuşma ve pratik ön plandadır.

EĞİTİM BURSU

Kayıt dönemi boyunca %50 Eğitim Bursu imkanı ile kayıt olmak için formu doldurmanız yeterli. Kontenjanlarla sınırlıdır.


Warning: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: Output file write error --- out of disk space? in /var/www/vhosts/macquarie.com.tr/httpdocs/app/helpers/Captcha.php on line 240

Detaylı bilgi için size ulaşalım isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ör : 5xx xxx xx xx
1

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0