Siz de Ailedensiniz

icerik_764d2985.png

İş dünyasına sunulan yabancı dil hizmetleri kapsamında, özel iş birliği ile kurumların ihtiyaçlarına yönelik planlanmış üst düzey yöneticiler, tüm çalışanlar ve birinci derecedeki yakınlarına sunulan yurt içinde ve yurt dışında avantajlı yabancı dil eğitim hizmetlerinden yararlanmaları amacıyla düzenlenen çalışmalardır.


SİZ’DE AİLEDENSİNİZ
Siz, iş arkadaşlarınız ve birinci derece yakınlarınızın faydalanabileceği, hem Türkiye’ de, hem de yurt dışında alacağınız eğitimlerde ayrıcalıklar sunuyoruz.

KURUM BÜTÇESİ (TAM/KISMİ) veya BİREYSEL BÜTÇE
Kurumların Tam veya kısmı Burslu eğitim bütçeleri ayırdıklarının dışında da, bireysel bütçeler ile de eğitimlerde avantajlı sağlıyoruz.

Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim olarak, ağırlıklı olarak “KURUMSAL” hizmet vermekteyiz. Örnek vermemiz gerekirse, Bursa Vali Yardımcımız, Uludağ İçecek San. Genel Müdür Yardımcımız, Starbucks Bölge müdürümüz, DOSABSİAD Başkanımız gibi şehrimizin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, BTSO, MÜSİAD, OSB, KSİAD gibi endüstrimizin güzide işadamları toplulukları, üst düzey yöneticileri, çalışanları ve birinci derece yakınlarını örnek verebiliriz. Macquarie nin Kurumsal Protokol imzalayarak hizmet verdiği tüm ulusal ve yerel kuruluşları bu sayfamızdan görebilirsiniz.

Ayrıca, Bursa şehrimizin en önemli unsurlarından olan Devlet ve Özel üniversitelerinin öğrencilerine de hizmet vermekteyiz. Uludağ Üniveristesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Bursa Orhangazi Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Okan Üniversitesi.

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0