Türkiye'nin En İyi Dil Okulu

icerik_5976dc02.png

Yurtdışında dil eğitimi almanın herkes tarafından mümkün olmamasından dolayı, "Yurt dışına çıkamayanlar için Dünya kalitesini Türkiye’ye getirdik." Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim, ülkemizin büyük bir eksikliğini tamamlamak ve nitelikli dünya standartlarındaki eğitimi ülkemize kazandırmak amaçlı kurulmuştur.

Türkiye'de bir ilk olan ve Bursa'da 1 Ekim 2013 tarihinde Sayın Avustralya Büyükelçisi ve Üst Düzey Protokolümüzün katılımları ile gerçekleştirilen açılış töreni ile hizmetine başlamıştır. Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim Bursa İngilizce dil eğitim Kampüsümüz eğitim materyal ve kaynaklarımız, Yıllık 1500 öğrenciye hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır.
Macquarie olarak Türkiye de ilk kampüsümüz Bursa’dadır. Macquarie Dil Okulu & Yurtdışı Eğitim bu yıldan itibaren başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Kayseri, Trabzon olmak üzere ülkemizin değişik şehirlerinde yeni kampüslerimiz hizmete girecektir.


Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0