Yurtdışı Eğitim

icerik_ddfc0c36.png

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri için WR ABROAD markamız çatısı altında hizmet vermekteyiz.

 


WR Abroad’la adım adım yurtdışı eğitim yolculuğunuz.

Her yıl yüzlerce öğrenci Yurtdışı Eğitim yolculuğuna WR Abroad güvencesi ile başlıyor. Siz nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız hemen ofislerimizden birine uğrayıp uzman danışmanlarımızla tanışın. 

Sizin için en uygun Yurtdışı Eğitim seçeneklerini birlikte belirleyelim. 

Uzman danışmanlarımız, eğitim geçmişiniz, dil seviyeniz, bütçeniz ve amaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun eğitim seçeneklerinin belirlenmesinde yardımcı olur. 

Onca seçenek arasından sizin için en uygun olanına karar verdiniz, artık kayıt işlemlerinizi kolayca başlatabilirsiniz.

Okul başvuru ve kayıt işlemleriniz en hızlı şekilde yapılır ve kabul belgeleriniz getirtilir. 
 
Vize engelini birlikte aşalım. 

Vize dosyanız eksiksiz bir şekilde hazırlanır, vize formlarınız doldurulur ve vize başvurunuz gideceğiniz ülkenin prosedürlerine uygun olarak yapılır 
 

Son hazırlıklar. 
Konaklama işlemleriniz vize işlemlerinizin tamamlanmasının ardından seçtiğiniz konaklama türü için rezervasyonlarınız kesinleştirilir. 
 
Oryantasyon seminerleri

Oryantasyon seminerlerimiz sırasında gideceğiniz ülke ile ilgili seyahat, eğitim, sosyal hayat, sağlık, ulaşım, iletişim, güvenlik gibi konularda ayrıntılı bilgi verilir ve sorularınız cevaplanır. 
 
Artık uçabilirsiniz

Uçak bileti departmanımız tarafından seyahtiniz en uygun şekilde organize edilir. Eğer talep etmişseniz hava alanı karışılmanız ayarlanır. 
 
İngilizcenizin yetersiz olması sizi korkutmasın, Yurtdışında’da yanınızdayız

Yurtdışı eğitiminiz sırasında ihtiyacınız olan her aşamada Türkiye ya da İngiltere ofislerimiz ile iletişim kurabilir, eğitim danışmanlarımızdan destek almaya devam edebilirsiniz.


Warning: imagejpeg(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: Output file write error --- out of disk space? in /var/www/vhosts/macquarie.com.tr/httpdocs/app/helpers/Captcha.php on line 240

Detaylı bilgi için size ulaşalım isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Ör : 5xx xxx xx xx
1

Haber Listesi

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için haber listemize kayıt olabilirsiniz.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0